Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X

W hurtowni Fryzela znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy do wyposażenia salonu fryzjerskiego.
Naszym klientom oferujemy fotele, myjnie, konsolety, recepcje, wózki, infrazony, sterylizatory oraz wiele innych artykułów niezbędnych do pracy.

 

  Firma FOX specjalizuje się w produkcji sprzętów i akcesoriów niezbędnych w pracy każdego fryzjera. W ofercie FOX znajdują się m.in. nożyce fryzjerskie, szczotki i grzebienie, peleryny oraz sprzęt elektryczny. Firma FOX łączy wysoką jakość z przystępną ceną. więcej »
 
  Meble fryzjerskie AYALA od lat cieszą się zaufaniem i uznaniem nie tylko na własnym rynku, ale i w całej Europie. Na początku lat 90' mała rodzinna firma rozpoczęła produkcję mebli biurowych. Rozwijała się z roku na rok poszerzając zakład o kolejne działy produkcyjne, aż wiodącą linią działalności stały się meble fryzjerskie. więcej »
 
  Ceriotti jest włoską marką, która wiedzie prym w dziedzinie wyposażenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Firma jest znana z produkcji urządzeń elektrycznych, a przede wszystkim z solidnych suszarek hełmowych. Produkty Ceriotti wyróżnia znakomita jakość, niezawodność, wykorzystanie najnowszych technologii i przystępna cena. Przy produkcji urządzeń elektrycznych firma kieruje się wysokimi wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa. więcej »
 

 

„Odważny design", „piękne wnętrza", „solidny partner w biznesie" – taką opinią cieszy się firma Panda. Od 1989 roku działa, by potwierdzać pozycję lidera na rynku. Panda jest producentem mebli fryzjerskich, kosmetycznych, wellness & spa, aranżując piękne wnętrza dla swoich Klientów. Firmę Panda definiuje światowe wzornictwo, polska produkcja, nowoczesny park maszynowy, lata doświadczeń oraz zgrany zespół. więcej »