Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X

 

Suszarki, prostownice, lokówki tradycyjne i spiralne, falownice, wałki elektryczne, maszynki oraz trymery to tylko część urządzeń z naszej oferty. Posiadamy w sprzedaży sprzęt elektryczny wiodących marek profesjonalnych, m.in.:

 

 

 

Sprzęt Fale Loki Koki to niezwykłe połączenie stylu i nowoczesności. Design najwyższej klasy zamknięty w czystych formach produktów oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Inspiracją do powstania produktów były światowe ikony stylu i designu oraz nowoczesne technologie. Dzięki temu stworzyliśmy produkty zaawansowane technologicznie o niezwykłych walorach estetycznych, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających fryzjerów i stylistów. więcej »

  Firma BaByliss Pro jest wiodącym producentem profesjonalnego sprzętu elektrycznego. Marka posiada w swoim asortymencie różnego typu suszarki, prostownice, lokówki oraz maszynki elektryczne do strzyżenia włosów. Wszystkie urządzenia elektryczne, poddawane rygorystycznym testom w Ośrodkach Technicznych na terenie całego świata, łączą w sobie moc, design, ergonomię i najwyższą wydajność, sprawiając, że obecnie firma BaByliss Pro jest marką znaną i docenianą przez profesjonalnych fryzjerów. więcej »

 

  Od ponad pięćdziesięciu lat niemiecka firma Moser wyznacza standardy w dziedzinie innowacyjnych urządzeń elektrycznych do stylizacji włosów. Marka posiada w swojej ofercie szeroką gamę maszynek do strzyżenia włosów, a także prostownic, lokówek oraz suszarek. więcej »
 
  Amerykańska firma Wahl oferuje suszarki, prostownice, lokówki i maszynki do strzyżenia włosów. Najcenniejsze tradycje marki to innowacyjność oraz usługi na najwyższym poziomie. Dzięki tym cechom, niezmiennym od lat, firma Wahl oferuje możliwie najlepsze rozwiązania zarówno dla profesjonalistów, jak i każdego z nas. więcej »
 

  Firma FOX specjalizuje się w produkcji sprzętów i akcesoriów niezbędnych w pracy każdego fryzjera. W ofercie FOX znajdują się m.in. nożyce fryzjerskie, szczotki i grzebienie, peleryny oraz sprzęt elektryczny. Firma FOX łączy wysoką jakość z przystępną ceną. więcej »
 
  Firma Valera została założona w Szwajcarii w 1955 roku. Dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy marka oferuje suszarki szczególnie bezpieczne dla włosów. Valera charakteryzuje się urządzeniami niezwykle trwałymi oraz zaprojektowanymi tak, by korzystanie z nich było jak największą przyjemnością. więcej »
 
  Ceriotti jest włoską marką, która wiedzie prym w dziedzinie wyposażenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Firma jest znana z produkcji urządzeń elektrycznych, a przede wszystkim z solidnych suszarek hełmowych. Produkty Ceriotti wyróżnia znakomita jakość, niezawodność, wykorzystanie najnowszych technologii i przystępna cena. Przy produkcji urządzeń elektrycznych firma kieruje się wysokimi wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa. więcej »
 

 

Ermila jest firmą założoną w 1957 roku. Charakteryzuje się eleganckim designem zainspirowanym włoskimi akcentami. Sprzęt firmy Ermila jest projektowany z myślą o profesjonalnych stylistach, natomiast równie dobrze sprawdza się w domowym zaciszu. Ermila oferuje szeroką gamę profesjonalnych urządzeń produkowanych w Niemczech, które są dystrybuowane na cały świat. więcej »

 

Dostępne są także dyfuzory do suszarek oraz nasadki i ostrza do maszynek firm wymienionych powyżej.