Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X

 

Fryzela powstała w lutym 1996 roku jako firma rodzinna prowadzona przez Elżbietę i Stanisława Chwicewskich. W pierwszym roku działalności koncentrowaliśmy się przede wszystkim na poznawaniu potrzeb naszych klientów oraz nawiązywaniu kontaktów handlowych z organizacjami z branży fryzjersko-kosmetycznej.

Zaowocowało to współpracą z takimi potentatami jak LONDA, WELLA, SCHWARZKOPF. Nasz rozwój stał się tak dynamiczny, że każdy miesiąc przynosił następne porozumienia działalności. Doprowadziło to do zawarcia umów ze wszystkimi liczącymi się kontrahentami w branży. To nasz osobisty sukces i największy majątek.


W ofercie Fryzeli, należącej do ogólnopolskiej sieci hurtowni fryzjerskich Grupa Polwell - Fale Loki Koki znajduje się pełen asortyment krajowych i importowanych profesjonalnych produktów fryzjerskich i kosmetycznych, w tym mebli i wyposażenia salonu, urządzeń, sprzętu i akcesoriów, ubrań do pracy po chemię fryzjerską i kosmetyczną.

 

Fryzela oferuje renomowane produkty zarówno w ofercie hurtowej jak i indywidualnej. Znani jesteśmy z fachowej obsługi i profesjonalnego doradztwa. Klienci hurtowi mogą liczyć na realizację zleceń za pośrednictwem telefonu i internetu. Zamówiony towar wysyłamy ekspresowo pocztą lub za pośrednictwem wybranego spedytora. Na terenie Białegostoku towar dostarczamy własnym transportem. Przewóz wyposażenia salonu realizujemy gratis. Posiadamy również znakomitą ofertę dla klientów zagranicznych. Po przedstawieniu zaświadczenia celnego zwracamy zapłacony podatek VAT za zakupione u nas towary.

Dowodem naszego dynamicznego rozwoju jest ten serwis internetowy. To dla nas kolejne wyzwanie i doświadczenia, którym pragniemy sprostać. Od początku stawiamy na profesjonalizm, wiarygodność i pozytywny wizerunek Fryzeli. Dlatego tak bardzo zależy nam na doskonałej jakości kontaktów z naszymi Klientami. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych dwóch punktach sprzedaży:HURTOWNIA FRYZELA

ul. Pińska 2
15-379 Białystok
tel. 857455620
      857444822
fax. 857444822
e-mail fryzela@grupa.polwell.pl

Zapraszamy w godzinach:

pn.-pt. 8:00-17:00
sobota 8:00-13:00
SKLEP FRYZELA
ul. Wyszyńskiego 2/1 lok 9
15-888 Białystok
tel. 85 745 13 97
e-mail fryzela1@gmail.com

Zapraszamy w godzinach:

pn.-pt. 9.00-17.00
sobota 9.00-14.00

 


Z wyrazami szacunku,
Elżbieta i Stanisław Chwicewscy