Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X

 

Oferujemy szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji oraz stylizacji każdego rodzaju włosów. Ponadto, sprzedajemy bezpieczne środki do koloryzacji, dekoloryzacji oraz rozjaśniania włosów. Zakupicie Państwo u nas farby, szampony koloryzujące oraz rozjaśniacze profesjonalnych firm uznawanych za najlepsze w Europie i na świecie. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą radą przy wyborze, sugerując najlepsze rozwiązania dedykowane indywidualnie każdemu klientowi.
W naszych punktach sprzedaży można nabyć kosmetyki wiodących firm z branży fryzjerskiej m.in.:

 

  artègo to marka profesjonalnych produktów fryzjerskich, stawiająca na pasję, twórczość i niepowtarzalność. Firma rozpoczęła działalność w 2000 r. w Rzymie i sukcesywnie rozszerza swą działalność na kolejne kraje świata. Produkty artègo charakteryzuje delikatność i pewność rezultatu, łagodność i ekspresja barw, świeżość zapachów i bogactwo składników naturalnego pochodzenia. więcej »
 
  Korzenie marki montibel•lo sięgają 1967 roku. Rodzinna firma będąca jej właścicielem powstała w Barcelonie i przez lata konsekwentnie wypracowywała wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii. Wieloletnie doświadczenie, znakomita baza szkoleniowa, niepodważalna jakość produktów w połączeniu z ich profesjonalną dystrybucją stanowią kluczowe elementy sukcesu firmy. więcej »
 
 

Mila jest polską marką, stworzoną pod okiem specjalistów firmy Polwell. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala na tworzenie skutecznych receptur niewielkim kosztem oraz daje pewność, że wszystkie produkty Mila są odpowiedzią na aktualne wymagania rynku fryzjerskiego. więcej »

 
  W 1983 roku w malowniczej Parmie we Włoszech rodzina Bollati założyła firmę Davines. Od samego początku marka charakteryzuje się wysoką jakością i przyjaznością środowisku naturalnemu. Cechy firmy to jest prostota i gracja, która podkreślają skromne, lecz eleganckie opakowania produktów. Davines przy produkcji kosmetyków korzysta wyłącznie z zasobów odnawialnych. Firma może się pochwalić uzyskaniem certyfikatu ISO 9001. więcej »
 
  ALFAPARF MILANO inspirowana kreatywnością Mediolanu, stolicy mody i designu, wyróżnia się prawdziwie włoskim stylem, wyrafinowaną perfekcją oraz dbałością o szczegóły. Zdolność do słuchania oraz nieustanne konfrontacje ze stylistami i fryzjerami różnych narodowości i odmiennych kultur stanowią podstawę najlepszych rozwiązań wychodzących naprzeciw nowym wymogom w zakresie piękna i zdrowia włosów. więcej »
 
 

American Crew to marka ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, która w ciągu zaledwie 15 lat przebojem zdobyła rynki 50 krajów świata. Na jej specyfikę i wyjątkowość wpływa fakt, że wszystkie produkty sygnowane logo American Crew stworzone zostały z specjalnie dla mężczyzn. więcej »

 
 

Historia Firmy sięga roku 1959, kiedy to małżonkowie Partenio i Amelia Nocentini otworzyli swój pierwszy zakład, w którym produkowano kosmetyki fryzjerskie do profesjonalnego użytku w salonach. Dzisiaj KEMON, wciąż pozostając firmą rodzinną, produkuje setki produktów spełniających wszelkie oczekiwania fryzjerów i ich klientów. KEMON jest esencją włoskiej stylizacji, połączonej z szacunkiem dla piękna, sztuki i wartości.Piękno uratuje świat – pisał Fiodor Dostojewski, i te słowa obrał KEMON za swoją dewizę. więcej »