Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X

 

W naszych punktach sprzedaży posiadamy szeroką ofertę profesjonalnych akcesoriów oraz narzędzi fryzjerskich, m.in.: szczotki (do czesania i modelowania), grzebienie (do strzyżenia i modelowania), różne rodzaje wałków, wypełniacze do koka, pędzle, folie do balejażu, czepki a także nożyce i brzytwy.

  Mila jest polską marką, stworzoną pod okiem specjalistów firmy Polwell. Wszystkie produkty Mila są odpowiedzią na aktualne wymagania rynku fryzjerskiego. Mila Technic to linia akcesoriów niezbędnych do pracy w każdym salonie fryzjerskim. więcej »
 
  Olivia Garden została założona w Belgii w 1968 roku przez Jean'a i Cathy Rennette. Dziś firma Olivia Garden znana jest jako producent najwyższej jakości szczotek i grzebieni do włosów. Wszystkie akcesoria tworzone są w oparciu o najnowsze technologie, które ułatwiają pracę fryzjerom z całego świata. Olivia Garden przy produkcji szczotek i grzebieni, kładzie nacisk na doskonałe wykończenie oraz dobór najlepszych materiałów. więcej »
 
  W 1932 roku, Kurt Schmidt założył fabrykę wyrobów ze stali w Solingen - mieście słynącym z produkcji sztućców. Natomiast w latach 60' producent wprowadził serię nożyc fryzjerskich o nazwie Jaguar, która po krótkim czasie stała się osobną marką. Firma intensywnie pracuje nad wprowadzeniem innowacji i jest światowym liderem w produkcji narzędzi fryzjerskich. więcej »
 
  Firma FOX specjalizuje się w produkcji sprzętów i akcesoriów niezbędnych w pracy każdego fryzjera. W ofercie FOX znajdują się m.in. nożyce fryzjerskie, szczotki i grzebienie, peleryny oraz sprzęt elektryczny. Firma FOX łączy wysoką jakość z przystępną ceną. więcej »

 

   

 

W celu zakupienia akcesoriów i narzędzi do salonów fryzjerskich, zapraszamy do naszej hurtowni przy ul. Pińskiej 2 - oferujemy tam szerszy asortyment dla profesjonalistów. Jeżeli jednak potrzebują Państwo wybranych artykułów na użytek domowy, zapraszamy do sklepu detalicznego przy ul. Wyszyńskiego 2/1.